0
محتویات سبد خرید
مقالات تاریخچه

تاریخچه کمپانی الکتروویس Electro-Voice ویژه

تاریخچه کمپانی الکتروویس Electro-Voice

Electro-Voice که معمولاً با نام EV شناخته می‌شود، یک تولید کننده آمریکایی تجهیزات صوتی از جمله میکروفون، پری امپ و بلندگو است که درسال 1927 توسط آل کان و لو باروز در ساوت بند ایندیانا تأسیس شد.

تاریخچه کمپانی کی آر کی KRK ویژه

تاریخچه کمپانی کی آر کی KRK

کمپانی کی آر کی با سابقه غنی و بیش از چندین دهه تجربه،  یک برند شناخته شده در صنعت موسیقی به ویژه در زمینه اسپیکر مانیتورهای استودیویی است که با نوآوری و کیفیت، تأثیر قابل توجهی را بر روی صنعت صوتی جهان گذاشته است.

تاریخچه کمپانی مکی Mackie ویژه

تاریخچه کمپانی مکی Mackie

برند مکی نامی شناخته شده و مشهور در صنعت تجهیزات صوتی است، که به دلیل سال‌ها فعالیت و تولید میکسرها، بلندگوها و سایر تجهیزات صوتی با کیفیت به شهرت و محبوبیت رسیده است.

معرفی تاریخچه شرکت موتو Motu ویژه

معرفی تاریخچه شرکت موتو Motu

Motu  یک برند معتبر در صنعت صداست که با سابقه  بیش از سه دهه فعالیت حرفه ای در زمینه تولید تجهیزات صوتی، شیوه درک ما از صدا را متحول کرده است.

تاریخچه کمپانی ام آدیوM-Audio ویژه

تاریخچه کمپانی ام آدیوM-Audio

M-Audio که به عنوان Midiman هم شناخته می شود، یک شرکت تولید کننده تجهیزات صوتی مشهور است و بیش از سه دهه است که راه حل های نوآورانه ای را برای نوازندگان، تولیدکنندگان و علاقه مندان به صدا ارائه می دهد.

تاریخچه کمپانی شور SHURE ویژه

تاریخچه کمپانی شور SHURE

تاریخچه کمپانی Shure Incorporated، تولید کننده معتبر تجهیزات صوتی آمریکایی، به بیش از 95 سال می‌رسد. این شرکت افسانه ای که در سال 1925 توسط Sidney N. Shure تأسیس شد، به دلیل نوآوری و برتری خود در صنعت تجهیزات صوتی به شهرت جهانی رسید.

تاریخچه کمپانی مرنتز Marantz ویژه

تاریخچه کمپانی مرنتز Marantz

شرکت Marantz، با بیش از 70 سال تجربه در زمینه تولید تجهیزات صوتی حرفه ای، جایگاه خود را به عنوان یک برند پیشرو و معتبر در صنعت صوت و صدا، تثبیت کرده است.

تاریخچه شرکت آدینت Audient ویژه

تاریخچه شرکت آدینت Audient

Audient، طراح و تولید کننده تجهیزات صوتی حرفه ای، روایتی جذاب از نوآوری، عزم راسخ و تلاش بی‌وقفه دارد که به خاطر کنسول‌های میکس، پری امپ و کارت های صدا، در سطح جهانی شناخته می‌شود.

تاریخچه شرکت سارامونیک SARAMONIC ویژه

تاریخچه شرکت سارامونیک SARAMONIC

شرکت سارامونیک، یکی از تولید کنندگان بزرگ در زمینه تجهیزات صوتی حرفه ای است که تخصص و تجربه زیادی در بحث تولید میکروفون های با کیفیت ، تجهیزات بی سیم و لوازم جانبی صوتی دارد.