0
محتویات سبد خرید
مقالات تاریخچه

تاریخچه شرکت سارامونیک SARAMONIC ویژه

تاریخچه شرکت سارامونیک SARAMONIC

شرکت سارامونیک، یکی از تولید کنندگان بزرگ در زمینه تجهیزات صوتی حرفه ای است که تخصص و تجربه زیادی در بحث تولید میکروفون های با کیفیت ، تجهیزات بی سیم و لوازم جانبی صوتی دارد.

تاریخچه شرکت Harman-Kardon ویژه

تاریخچه شرکت Harman-Kardon

هارمن کاردون یک برند معتبر و مشهور در صنعت تولید تجهیزات صوتی است که به دلیل تولید و طراحی  تجهیزات با کیفیت و استفاده از فناوری های نوآورانه،  شناخته شده است.

تاریخچه شرکت دنون Denon ویژه

تاریخچه شرکت دنون Denon

Denon، یک برند مشهور درزمینه تولید تجهیزات صوتی است که بیشتر از یک قرن سابقه فعالیت دارد و به عنوان یک پیشرو درتولید دستگاه های صوتی با کیفیت، به طور مداوم مرزهای نوآوری و مهارت را جا به جا کرده است.

تاریخچه شرکت پایونیر Pioneer ویژه

تاریخچه شرکت پایونیر Pioneer

برند پایونیر، مترادف با نوآوری، کیفیت و استقامت، سالهاست که به طور مداوم مرزهای فناوری را جابجا کرده و صنعت صوتی و تصویری جهان را متحول کرده است. این مقاله به داستان جذاب برند پایونیر می پردازد

تاریخچه شرکت پاناسونیک Panasonic ویژه

تاریخچه شرکت پاناسونیک Panasonic

پاناسونیک، یک شرکت چندملیتی مستقر در ژاپن است، که با بیش ازیک قرن تجربه، در صنایع الکترونیک فعالیت میکند.پاناسونیک  توسط کونوسوکه ماتسوشیتا(Konosuke Matsushita) در سال 1918

تاریخچه شرکت مونتاربو MONTARBO ویژه

تاریخچه شرکت مونتاربو MONTARBO

Montarbo ، یک شرکت  معتبر ایتالیایی است که سالهاست  به دلیل طراحی و تولید تجهیزات صوتی حرفه‌ای و  باکیفیت، در جهان مشهور است.این شرکت با بیش از شش دهه تجربه و فعالیت مستمر . . .

تاریخچه شرکت ال جی LG ویژه

تاریخچه شرکت ال جی LG

شرکت ال‌جی، که از مخفف جمله Lucky-Goldstar، گرفته شده است، یک شرکت چندملیتی کره جنوبی است که در سراسر جهان به یک نام آشنا و محبوب تبدیل شده است.

برسی تاریخچه شرکت جنلک Genelec ویژه

برسی تاریخچه شرکت جنلک Genelec

شرکت بزرگ Genelec، با بیش از چهار دهه تجربه در طراحی وتولید تجهیزات صوتی، سالهاست به دلیل طراحی سیستم های صوتی تخصصی و حرفه ای ، مشهور است.

برسی تاریخچه شرکت فوکوسرایت Focusrite ویژه

برسی تاریخچه شرکت فوکوسرایت Focusrite

Focusrite یک شرکت معتبر جهانی است که سالهاست در طراحی و ساخت تجهیزات صوتی با کیفیت، فعالیت میکند. در واقع پیشینه بلند مدت این این شرکت، گواهی بر تعهد آن به نوآوری و کیفیت است.

تاریخچه کمپانی ادیوتکنیکا Audio-Technica ویژه

تاریخچه کمپانی ادیوتکنیکا Audio-Technica

شرکت ژاپنی Audio-Technica، با بیش از شش دهه  تجربه و فعالیت مستمر در صنعت صوتی جهان، در سال 1962 توسط هیدئو ماتسوشیتا تاسیس شد. Audio-Technica با تعهد به ارائه تجهیزات صوتی با کیفیت