0
محتویات سبد خرید
ماژول رسانه

معرفی کارت صدا فکوسرایت Focusrite Scarlett G4 ویژه

معرفی کارت صدا فکوسرایت Focusrite Scarlett G4

Focusrite توسط Rupert Neve در سال 1985 تاسیس شد، زمانی که او یک کنسول میکس سفارشی برای جورج مارتین ساخت. از آن زمان، طیف محصولات این شرکت به طور تصاعدی گسترش یافته است و رده حرفه ای و هم بازار استودیوهای خانگی را در بر می گیرد.

معرفی 6 تا از بهترین هدفون های استودیویی ویژه

معرفی 6 تا از بهترین هدفون های استودیویی

تولید موسیقی هنری است که نیاز به دقت و توجه زیادی به جزئیات دارد و شما به عنوان یک تولیدکننده موسیقی به هدفونی نیاز دارید که در کنار ویژگی‌های کاربردی، صدایی مطلوب و با کیفیتی را به گوش شما برساند.

شرکت KRK مانیتورهای قابل حمل GO AUX را معرفی کرد ویژه

شرکت KRK مانیتورهای قابل حمل GO AUX را معرفی کرد

شرکت KRK با سابقه بیش از 30 سال فعالیت و نواوری در ساخت اسپیکرمانیتورینگ های حرفه ای،اینبار با طراحی مانیتورهای جمع و جور و قابل حمل GO AUX، قدمی جدید در مسیر توسعه مانیتورهای کوچک گذاشت.

معرفی و بررسی هدفون DT 770 Pro 250 Ohm ویژه

معرفی و بررسی هدفون DT 770 Pro 250 Ohm

معمولا در استودیوهای حرفه ای و یا حتی استودیوهای خانگی،شما علاوه بر داشتن اسپیکرمانیتورینگ،به یک هدفون استودیویی قابل اعتماد هم نیاز دارید!

کمپانی Lewitt از اولین کارت صدای خود با نام CONNECT 6 رونمایی کرد. ویژه

کمپانی Lewitt از اولین کارت صدای خود با نام CONNECT 6 رونمایی کرد.

کمپانیLewitt Audio،که به خاطر طیف گسترده‌ای از میکروفون‌های باکیفیت و خلاقانه‌اش معروف است،اولین کارت صدای خود را با مجموعه ای از ویژگی های بسیار هیجان انگیز معرفی کرد.

معرفی و بررسی کارت صدای  Audient EVO 16 ویژه

معرفی و بررسی کارت صدای  Audient EVO 16

کمپانی Audient با سال ها تجربه در تولید تجهیزات استودیویی و تمرکز بر روی تجهیزات مقرون به صرفه با نگاهی کاربردی و ساده ،همچنان در حال گسترش مجموعه کارت صداهای یو اس بی خود است و اینبار..