0
محتویات سبد خرید
مقالات تاریخچه
  • 1208
  • 425 مرتبه
معرفی تاریخچه برند آلن اند هیث Allen & Heath

معرفی تاریخچه برند آلن اند هیث Allen & Heath

25 دی 1402

Allen & Heath یک شرکت بریتانیایی است که در طراحی و ساخت کنسول‌های میکس صدا، تقویت کننده‌ها و سایر تجهیزات صوتی حرفه ای تخصص دارد. این برند با چندین دهه تجربه و به دلیل تعهد خود به ارائه کیفیت صدای برتر و ویژگی‌های نوآورانه، شهرت زیادی به دست آورده است و خود را به انتخابی ایده ال برای اجراهای زنده و استودیوهای ضبط تبدیل کرده است.
در ادامه این مقاله به بررسی تاریخچه غنی برند آلن اند هیث خواهیم پرداخت. 

تأسیس آلن اند هیث
داستان Allen & Heath در سال 1969 و در زمانی آغاز می‌شود که دو علاقه‌مند به صدا، اندی برزا (Andy Bereza) و استیو باتیست (Steve Batiste)، برای تأسیس شرکتی در لندن انگلستان با یکدیگر متحد شدند. اشتیاق مشترک آن‌ها به فناوری‌های صوتی و چشم‌اندازی برای ایجاد کنسول‌های میکس پیشرفته، پایه و اساس برند الن اند هیث را بنا کرد.

 

نماینده فروش محصولات آلن اند هیث Allen & Heath در مشهد

نوآوری‌های اولیه و اغاز رشد آلن اند هیث
کمپانی الن اند هیث در سال‌های اولیه فعالیت خود، به سراغ توسعه کنسول‌های میکس دست ساز پیشرفته رفت و بر روی آن متمرکز شد. آن‌ها اولین میکسر ماژولار خود را با نام System 8 معرفی کردند، که این محصول موفق شد تا رویکرد مهندسین صدا به میکس و پردازش صدا را متحول کند.

گسترش محصولات و دستیابی به موفقیت‌های بین المللی
همان‌طور که Allen & Heath به فعالیت حرفه ای خود در زمینه تولید تجهیزات صوتی حرفه ای ادامه می‌داد، دامنه فروش محصولات خود را گسترش داد و وارد بازار جهانی شد. تعهد این شرکت به ارائه راه حل‌های صوتی قابل اعتماد در سراسر جهان طنین انداز شد و در نهایت این شرکت توانست موفقیت‌های جدیدی را در سطح بین المللی کسب کند و پایگاه مشتریان وفادار خود را گسترش دهد.

 

فروش میکسر صوتی دیجیتال آلن اند هیث Allen & Heath در مشهد

آلن اند هیث در عصر دیجیتال
شرکت آلن اند هیث با ظهور فناوری‌های دیجیتال، نگرش خود را تغییر داد و به سمت پردازش وکنسول‌های میکس دیجیتال قدم برداشت. تخصص این برند در مدارهای آنالوگ به طور یکپارچه به حوزه دیجیتال منتقل شد و منجر به  توسعه میکسرهای دیجیتالی نوآورانه شد که گرمای صدای آنالوگ را با سیستم‌های میکس دیجیتال ترکیب می‌کرد.

 

میکسرهای صوتی آلن اند هیث Allen & Heath

طیف محصولات آلن و هیث
Allen & Heath طیف متنوعی از تجهیزات صوتی مانند کنسول‌های میکس دیجیتال و آنالوگ، کارت صدا، دیجی میکسر و سیستم‌های مانیتورینگ شخصی را ارائه می‌دهد. کنسول‌های میکس الن اند هیث در استودیوهای ضبط سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد و نقش اساسی در ضبط و شکل دادن به صدای البوم ها و تولیدات موسیقی  را دارد. کنسول‌های این برند به دلیل پری‌امپ‌های شفاف، اکولایزرهای پیشرفته و گردش کار بصری، ارزشمند هستند و این کنسول‌ها را به انتخابی ارجح برای مهندسین و تولیدکنندگان حرفه‌ای صدا تبدیل کرده است.

 

فروش استیج باکس آلن اند هیث Allen & Heath مشهد

پشتیبانی آلن اند هیث از انجمن صوتی جهان
Allen & Heath در حمایت از جامعه صوتی و متخصصان صدا، در ابتکارات آموزشی، برنامه‌های آموزشی و پشتیبانی فنی سرمایه گذاری زیادی کرده است. تعهد این برند به پرورش استعدادها و توانمندسازی متخصصان صدا، بر تعهد آن به پیشبرد هنر و علم مهندسی صدا تأکید دارد.

نتیجه گیری
برند Allen & Heath از آغاز فعالیت خود تا تأثیر جهانی، اعتماد و تحسین متخصصان صدا، موسیقی دانان و مخاطبان سراسر جهان را به خود جلب کرده است و همان‌طور که به تکامل و نوآوری‌های خود ادامه می‌دهد، میراث کیفیت صدا و فناوری‌های فنی آن، همچنان پایدار باقی می‌ماند.

 

فایل های پیوست