0
محتویات سبد خرید
مقالات آموزشی

DI BOX (دی آی ) چیست؟ ویژه

DI BOX (دی آی ) چیست؟

به عنوان یک نوازنده، مهندس صدا، یا صرفاً یک علاقه‌مند به علم صدابرداری، ابزارهایی که استفاده می‌کنید، نقش مهمی در کیفیت خروجی نهایی صدا دارند.

فانتوم پاور(Phantom Power) چیست؟ ویژه

فانتوم پاور(Phantom Power) چیست؟

اگر برای اولین بار قصد دارید صدای خود را با استفاده از یک میکروفون کاندنسر و یک کارت صدا ضبط کنید، مطمعنا با دکمه ای به نام  +48Vو یا همان فانتوم پاور، روبرو خواهید شد.

تاریخچه کمپرسور افسانه ای 1176 ویژه

تاریخچه کمپرسور افسانه ای 1176

کمپرسور افسانه ای 1176، قطعه ای نمادین از تجهیزات صوتی است که نقش به سزایی در شکل دادن به صدای موسیقی مدرن داشته است. این کمپرسور با ویژگی های منحصر به فرد و صدای متمایز خود

ASMR  چیست؟ ویژه

ASMR  چیست؟

ASMR، مخفف شده عبارت Autonomous Sensory Meridian Response است، که در سال های اخیر به عنوان یک تجربه حسی منحصر به فرد،باعث احساس آرامش و احساس به اصطلاح مورمور شدن افراد می شود، که توجه مخاطبین زیادی را به خود جلب کرده است.

راهنمای خرید اسپیکرشارژی بلوتوثی ویژه

راهنمای خرید اسپیکرشارژی بلوتوثی

در دنیای مدرن امروزی، اسپیکرهای شارژِی قابل حمل، به یک وسیله جانبی ضروری برای دوستداران موسیقی و علاقه مندان به فضای باز تبدیل شده است. چه در حال برنامه ریزی یک مهمانی یا یک سفر کمپینگ باشید

تجهیزات لازم برای شروع استریم ویژه

تجهیزات لازم برای شروع استریم

در سال‌های اخیر، رسانه استریم (streaming) به یک موضوع محبوب، برای سازندگان محتوا تبدیل شده است تا بتوانند بیشتر با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند.

دالبی اتموس(Dolby Atmos) چیست؟ ویژه

دالبی اتموس(Dolby Atmos) چیست؟

Dolby Atmos ، به عنوان یک فناوری صوتی جدید، شیوه تجربه صدا را در فیلم، موسیقی، بازی و سایر اشکال سرگرمی، متحول کرده است. این فرمت صوتی فراگیر که توسط آزمایشگاه‌های Dolby ..

علم ضبط صدا و حفظ امواج صوتی ویژه

علم ضبط صدا و حفظ امواج صوتی

ضبط صدا ترکیبی جذاب از هنر و علم است که به ما این امکان را می دهد تا بتوانیم هر صدایی را ضبط و حفظ کنیم. در پشت صحنه این کار، یک پایه علمی غنی وجود دارد که فرآیند ضبط صدا را امکان پذیر می کند.

راهنمای خرید ویدئو پروژکتور ویژه

راهنمای خرید ویدئو پروژکتور

سرمایه گذاری و خرید یک ویدئو پروژکتور خوب، می تواند تجربه سینمای خانگی شما را متحول کند، اما با این حال و با طیف گسترده ای از گزینه های موجود، انتخاب پروژکتور مناسب می تواند بسیار دشوار باشد.

پری امپ(PREAMP) چیست؟ ویژه

پری امپ(PREAMP) چیست؟

پری امپ ها یکی از زنجیره های ضروری برای پردازش صدا هستند که تاثیر زیادی روی شکل دهی صداها دارند.در واقع پری امپ سطح سیگنال های صوتی ضعیف را افزایش می دهد و سیگنال های صوتی را برای پردازش یا تقویت بیشتر آماده می کند.

سازهای مجازی ضروری برای تولید موسیقی ویژه

سازهای مجازی ضروری برای تولید موسیقی

قطعا میدانید دسترسی به سازهای مجازی حرفه ای، تاثیر زیادی در کیفیت تولیدات موسیقی شما خواهد داشت.اگر چه استفاده از سازهای زنده، جایگاه ویژه خود را دارد، اما در حال حاظر دسترسی به سازهای مجازی..

راهنمای خرید هدفون استودیویی ویژه

راهنمای خرید هدفون استودیویی

یکی از تجهیزات ضروری، برای تولیدکنندگان موسیقی، مهندسان صدا و نوازندگان، یک جفت هدفون استودیویی است.هدفون های استودیویی در هنگام ضبط، تنظیم موسیقی و میکس ومسترینگ کاربرد زیادی دارند و با ارائه صدایی با کیفیت و شفاف همراه با جزئیات دقیق،