0
محتویات سبد خرید

با دقت مطالعه فرمایید.

لطفا" در مورد انتخاب کالا مورد نظر خود و مشاوره تخصصی، می توانید با بخش مشاوره رایگان گسترش صدا به شماره ۰۹۱۵۳۱۷۱۳۳۴ تماس بگیرید. کارشناسان ما بطور حرفه ای  شما را در انتخاب بهتر محصول مورد نظرتان راهنمایی خواهند کرد.
امیدواریم بتوانید بهترین محصول مورد نظر شما را پیشنهاد بدهیم

 

خرید حضوری:

 • با توجه به اینکه مجموعه گسترش صدا دارای فروشگاه مستقل و دائم میباشدجهت خرید حضوری می توانید به آدرس مجموعه مراجعه نمایید.

 خرید غیر حضوری در مشهد:

 • جهت خرید در مشهد می توانید با ما تماس بگیرید و کالای خود را سفارش دهید.کلیه سفارشات در شهر مشهد بين ۱ تا ۲ ساعت پس از ثبت، ارسال و به دست مشتريان خواهد رسيد.
 • هزینه ارسال در مشهد برای خرید هایی که فقط از طریق سایت و بالای 3.000.000 تومان انجام میشود توسط پیک موتوری و رایگان انجام میشود.
 • همانند شهرهای دیگر هزینه ارسال کلیه لوازم اکوستیک بعهده خریدار گرامی میباشد.
 • پرداخت وجه سفارش برای مشتریان مشهد، قبل از ارسال کالا صورت خواهد گرفت .این پرداخت بصورت واریز بحساب ، عملیات کارت بکارت و یا خرید از سایت انجام خواهد شد.

 خرید غیر حضوری در دیگر شهرستان ها:

 • ارسال کالا برای مشتریان شهرستان از طریق سرویس های حمل و نقل مختلف انجام میشود که مشتری گرامی بعد از ثبت خرید با پشتیبانی هماهنگ میکند.
 • حداقل میزان شفارس برای خرید با ارسال رایگان 3.000.000 تومان می باشد در غیر اینصورت هزینه ارسال با خریدار می باشد
 • توجه : تجهیزات اکوستیک شامل ارسال رایگان نمیباشد.
 • توجه داشته باشید با توجه به حساس بودن تجهیزات و قیمتی بودن لوازم ، کلیه ایتم های داخل فاکتور توسط سرویس حمل و نقل بیمه میشوند.مبلغ بیمه و بسته بندی بعهده خریدار گرامی میباشد.
   

با توجه به اینکه این مجموعه دارای پایگاه فروش اینترنتی بانک ملت  میباشد ، شما مشتری عزیز میتوانید در کمترین زمان ممکن و با امنیت شبکه بانکی کشور خرید خود را در کمترین زمان ممکن انجام داده و اطلاعات واریزی خود را به ما اطلاع داده تا کالای شما در کمترین زمان ممکن ارسال شود.

 

 یک سال گارانتی تمامی کالاها

 • تمامی کالاهای سایت دارای یک سال گارانتی می باشد.چنانچه کالای خریداری شده پس از تایید کالا توسط خریدار محترم، دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از مجموعه گسترش صدا اقدام نماید.
 • کالاهای که در این سایت میباشند اکثرا" دارای گارانتی معتبر خود شرکتهای وارد کننده میباشند و این مجموعه با ضمانت معتبر این شرکتها مشتریان عزیز را ساپورت مینماید.

گارانتی

 • نیاز امروز مشتری مداری، خدمات گسترده و گارانتی معتبر میباشد.در این راستا مجموعه گسترش صدا سعی دارد اولا" با ارائه کالای اصلی و اورجینال طبق درخواست خرید مشتری اقدام نماید .
 • ثانیا" در صورت نیاز به انجام مراحل گارانتی و خدمات پس از فروش ، این مجموعه موظف به ارائه خدمات و گارانتی تعریف شده از طرف شرکت های اصلی میباشد.
   

شرایط گارانتی
- کالاهای خریداری شده از دیگر فروشگاه های اینترنتی شامل گارانتی گسترش صدا نمی باشند و فروشگاه گسترش صدا هیچگونه مسئولیتی در قبال این کالاها ندارد.
- ضمانتنامه کالا بدون کارتن دستگاه فاقد اعتبار است.
- خدمات گارانتي فقط براي تعمير يا سرويس دستگاه بوده و فقط شامل ارائه خدمات رايگان براي تعويض قطعات و دستمزد تعمير مي باشد.
- حداكثر مدت زمان تحت پوشش خدمات گارانتي ۱۲ ماه از تاريخ خرید محصول مي باشد. تاريخ خرید محصول بر روي برچسب گارانتي ذكر گرديده است.
- هزينه هاي حمل دستگاه به واحد هاي فني مجموعه  بعهده خريدار مي باشد.
- زمان بررسي کالا تحت گارانتي ۷۲ ساعت كاري بعد از پذيرش و مدت زمان تعمیر بسته به خرابی کالا متغیر می باشد.

 - خدمات تعمير و رفع اشكال در دوران ضمانت حتي المقدور در داخل كشور توسط كارشناسان گسترش صدا يا مراكز ذيصلاح انجام ميگردد. چنانچه انجام اين خدمات در داخل كشور ميسر نباشد، به صلاحديد شرکت گارانتی کننده ، دستگاه به نزديكترين مركز ارائه خدمات ضمانت در خارج از كشور منتقل و يا در صورت لزوم به كشور مبدا" انتقال مي يابد، كه در اين موارد انجام خدمات ضمانت بين دو هفته تا دو ماه به طول خواهد انجاميد. هزينه هاي ارسال و بازگشت با خریدار محترم است، ولي هزينه تغييراتي كه به تشخيص شركت سازنده از شمول ضمانت خارج مي باشد از خريدار نقداً دريافت مي گرديد

ضمانتنامه در شرايط ذيل قابل اجرا نيست:
- صدمات و ضايعات ناشي از ضربه، سقوط، حمل ونقل، تماس يا نفوذ آب و مواد شيميايي، آتش يا حرارت زياد، گرد و غبار شديد، نوسانات برق، رعد و برق و حوادث طبيعي.
- استفاده غلط از دستگاه يا مواردي خارج از سازگاري و استانداردهاي تعيين شده براي دستگاه يا عمل نكردن به دستورالعملهاي ذكر شده در دفترچه راهنماي دستگاه.
- صدمات و خرابي هاي ناشي از اتصال غلط يا ارتباط دستگاه با ساير دستگاهها، تجهيزات و لوازم جانبي غير سازگار يا معيوب، صدمات ناشي از نصب يا به روز رساني هرنوع فايل، نرم افزار، برنامه يا Firmware ، صدمات ناشي از پاک کردن دستگاه به هر وسيله يا ماده.
- دستگاههايي كه دستكاري شده يا توسط اشخاصي بجز تعمیرکاران گسترش صدا تعمير شوند.
- هر نوع دستكاري، خدشه يا كنده شدن برچسب سريال ، مشخصات دستگاه يا هرنوع دستكاري يا آسيب برچسب ضمانتنامه.
- مواد مصرفي و جانبی ( لرزه گیر و منبع تغذيه و ... ) شامل گارانتي نمي باشد.

 

ساعات و نحوه پذیرش :
- ساعات پذيرش جهت پشتیبانی همه روزه از ساعت ۹,۳۰ لغايت ۱۴.۳۰، غير از روزهاي پنج شنبه و تعطيلات رسمی مي باشد.
- مراجعين پس از تحويل دستگاههاي خود رسيد دريافت مي كنند.
- هزينه اياب و ذهاب جهت خدمات گارانتي بعهده خریدار مي باشد.
- تحويل كالاهاي تعميري يا تعويضي همه روزه غير از پنج شنبه و روزهاي تعطيل از ساعت ۱۷ لغايت ۲۰ انجام مي پذيرد.
- ارائه رسيد دريافت كالا به هنگام تحويل الزامي مي باشد.

مشتریان عزیز دقت کنید حتما این توافق نامه را قبل از تایید نهایی و پرداخت مطالعه نمایید تا در هنگام ثبت فاکتور مشکلی برای شما ایجاد نشود.