0
محتویات سبد خرید
آخرین اخبار
  • 79
  • 553 مرتبه
میکسر همه کاره Yamaha AG08  معرفی شد

میکسر همه کاره Yamaha AG08  معرفی شد

10 بهمن 1401

کمپانی یاماها از جدیدترین میکسرو کارت صدای خود با نام AG08 رونمایی کرد.


این میکسر با قابلیت اتصال USB و افکت های DSP داخلی، تمام عملکردهای ضروری و مورد نیاز استریمرها و تولیدکنندگان محتوا را فراهم میکند.
 

جدیدترین میکسر یاماها

اتصالات
AG08 در مجموع دارای هشت کانال ورودی است که توسط 5 فیدر ،همراه با سوئیچ قطع صدا ارائه می شود.
دو کانال اول مونو هستند و هر دو ورودی‌ ( میکروفون وLINE) از طریق سوکت‌های ترکیبی XLR/TRS به میکسر متصل میشوند و هر کدام دارای یک سوئیچ پد و فانتوم پاور مستقل نیز هستند.
 کانال دوم ورودی Hi-Z را ارائه میکند و به سازها اجازه می دهد مستقیماً به دستگاه متصل شوند.
 سه کانال باقی‌مانده ورودی‌های استریو لاین را روی ترکیبی از کانکتورهای TRS یک چهارم اینچی، مینی جک 3.5 میلی‌متری، RCA و 3.5 میلی‌متری TRRS ارائه می‌کنند.
بخش‌های خروجی استریو میکس و مانیتور،جداگانه ارائه شده‌اند که اولی از یک جفت کانکتور TRS یک چهارم اینچی و دومی از گزینه‌های کانکتور TRS و XLR یک چهارم اینچی استفاده میکند.
دو خروجی هدفون روی این میکسر قرار دارد وهمچنین  این بخش دارای یک جفت کانکتور مینی جک 3.5 میلی متری است،که امکان اتصال همزمان هدست ها با میکروفون داخلی را فراهم کند.
میسکر YAMAHA AG08 از طریق USB  به رایانه متصل می شود، و از این طریق میتوان سه ترکیب خروجی جداگانه را به برنامه های نرم افزاری اختصاص داد. خروجی‌های مستقیم  هر یک از کانال‌ها نیز، می‌تواند به موازات این ترکیب‌ها استفاده شود و به کاربران امکان می‌دهد همزمان با استفاده از دستگاه برای پخش زنده، ضبط اهنگ های خود را در نرم افزارمیزبان (DAW)انجام دهند. 

 

میکسر همه کاره Yamaha AG08  معرفی شد

افکت و نرم افزارها
این دستگاه مجهز به DSP داخلی است که طیف وسیعی از افکت‌ها و پردازنده‌ها را ارائه میدهد.
افکت تغییر صدا به طور انحصاری برای کانال یک در دسترس است، در حالی که کانال دو از یک پردازنده Amp Sim بهره می‌برد و تضمین میکند که هنگام استفاده از ورودی ساز، صدای گیتار و باس با کیفیتی را ارائه دهد.
کمپرسور(Compression)، اکولایزر(EQ)، ریورب(REVERB) و دیلی(DELAY) می‌توانند به‌طور مستقل در هر کانال اعمال شوند و در نهایت افکت Maximiser اجازه می دهد تا مقدارمحدودیت را در خروجی نهایی تنظیم و کنترل کنید.
چهار افکت از پیش تنظیم شده برای کانال یک را می توان در نرم افزار پیکربندی کرد و به لطف چهار دکمه که در سمت چپ فیدر کانال قرار داده شده است، میتوان مستقیماً به افکت ها دسترسی داشت.
کاربران همچنین می‌توانند نمونه‌های جلوه‌های صوتی سفارشی را با استفاده از شش پد صوتی در پنل بالای دستگاه فعال کنند.
 فایل‌های صوتی آماده را می‌توان از داخل برنامه AG08 Controller انتخاب کرد، یا کاربران می‌توانند نمونه‌های سفارشی خود را از ورودی‌های میکسر ضبط کنند و سپس با استفاده از برنامه آن‌ها را برش دهند و استفاده کنند.
میکسر AG08 با نرم افزارهای  Steinberg’s Cubase AI و WaveLab Cast عرضه می‌شود و امکانات تولید و ویرایش موسیقی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
این میکسر و کارت صدای جدید از کمپانی یاماها به زودی با قیمت حدودا 738 پوند در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

 

 

فایل های پیوست