0
محتویات سبد خرید
آخرین اخبار
  • 53
  • 1123 مرتبه
کمپانی Solid State Logic از میکروفون یو اس بی SSL CONNEX رونمایی کرد.

کمپانی Solid State Logic از میکروفون یو اس بی SSL CONNEX رونمایی کرد.

07 آذر 1401


کمپانی Solid State Logic یا SSL،با سابقه بیش از 50 سال تجربه در تولید تجهیزات حرفه ای و تخصصی برای هنرمندان موسیقی،میکروفون USB مدل SSL CONNEX را معرفی کرد.
SSL CONNEX،یک میکروفون یو اس بی «پیشرفته» جدید است،که متناسب با نیازهای کاربران طراحی شده است.
چه در دفتر کارباشید و یا در یک کنفرانس ویدیویی و یا حتی برای ضبط اواز و سازهای گروهی،میتوانید از این میکروفون با کیفیت استفاده کنید.
در واقع کمپانی Solid State Logic،این محصول را به عنوان یک راه حل نهایی و قابل حمل ،برای رسیدن به کیفیتی مطلوب و ضبطی اسان معرفی کرده است.

میکروفن یو اس بی SSL

میکروفون یو اس بی SSL CONNEX،با طراحی هرمی خود به خوبی روی میز قرار می گیرد، اگرچه در صورت تمایل می توانید آن را روی بازوی میکروفون یا پایه دوربین نیز نصب کنید. 
این میکروفون دارای DSP داخلی است و می تواند در چهار حالت مجزا کار کند.طراحی چهار حالت کاربری،برای اینکه بهترین صدا را داشته باشید!
حالت انفرادی(سفید) 
یکی از چالش های مهم در هنگام تماس های تلفنی،زمانی اتفاق می افتد که ما در یک دفتر شلوغ ویا در یک مکان پر سرو صدا قرار داریم و در این موقعیت،تمام تلاشمان را میکنیم که تماسی واضح با طرف مقابل داشته باشیم. 
حالت انفرادی برای ضبط گفتاری که مستقیماً از جلوی میکروفون می‌آید بهینه شده است، در حالی که صداهای نامطلوب را از پشت و اطراف کاهش می‌دهد.

 

معرفی میکروفن جدید اس اس ال

حالت گروهی (سبز) 
این حالت کاربری، برای چندین منبع صدا طراحی شده است.
به عنوان مثال،تماس کنفرانسی یا پخش زنده ای را در نظر بگیرید که همزمان چندین مخاطب با هم در حال گفت و گو هستند.
این میکروفون از میکسر هوشمند خودکار استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که صدای همه مخاطبین حاظر در جلسه، به وضوح شنیده می شود و همزمان از صدای ناخواسته پس زمینه هم جلوگیری میشود.

 

میکروفن کمپانی اس اس ال

حالت آوازی (ارغوانی):
 حالت آوازی برای زمانی است که شما قصد دارید صدای اواز یا وکال خود را ضبط کنید.
حالت آوازی، برای دریافت منبع صدا از جلوی دستگاه طراحی شده است و با دریافت صدایی بالاتر (مثل آواز خواندن) صدا را از کناره‌ها و پشت میکروفون رد می‌کند،تا در نهایت صدایی شفاف و واضح داشته باشید.

 

میکروفن همه جهته برای ضبط ساز و آواز

حالت موسیقی (آبی)
 حالت موسیقی ،برای ضبط های گروهی نوازندگان طراحی شده است و اجازه می دهد تا خلاقیت گروهی با تمام شکوه و عظمت مشارکتی اش به تصویر کشیده شود. 
میکروفون یو اس بی SSL CONNEX، به طور هوشمند حساسیت میکروفون را تغییر می دهد و نویز ناخواسته پس زمینه را حذف میکند. 
در مرحله بعد، میکروفون CONNEX به طور خودکار ، پردازش استودیویی را اضافه می کند و با ضبط حرفه ای صدا،امکان پخش زنده را در کمترین زمان ممکن،فراهم میکند.

 

میکروفن یو اس بی اس اس ال

تنظیمات همه جانبه
این میکروفون،راه کارهای زیادی را،به افرادی که طبع خلاقی دارند،ارائه میدهد.
با دسترسی به تنظیمات پیشرفته ضبط همه جانبه،میتوانید به هر یک از چهارمنبع میکروفون، برای ضبط یا پخش صدا،به طور جداگانه دسترسی داشته باشید.
با استفاده از کنترل‌های حساس به لمس، به سرعت میتوانید سطح هدفون را تنظیم کنید و میکروفون را بی‌صدا کنید.
 لوگوی RGB Solid State Logic با نور پس‌زمینه،وضعیت بی‌صدا کردن میکروفون و حالت کاربر را نشان می‌دهد. 
میکروفون یو اس بی SSL CONNEX،با رایانه های شخصی، مک و تبلت های مجهز به USB سازگار است واکنون با قیمت اولیه 150 دلار (قیمت معمولی 199 دلار) برای خرید در دسترس میباشد.

 

فایل های پیوست